Rekrutacja do Przedszkola Akademia Małego Geniusza


9 sierpnia 2020 Rekrutacja do Przedszkola Akademia Małego GeniuszaRekrutacja do Przedszkola Niepublicznego Akademia Małego Geniusza!? już od 100zł
?W obecnej sytuacji, pracujemy zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji. Aby zadbać jak najlepiej o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, wyposażyliśmy placówkę w profesjonalny generator ozonu oraz oczyszczacz powietrza. Pomimo trudności, każdego dnia na nasze przedszkolaki czeka mnóstwo atrakcji.?
?Drodzy rodzice! Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie opowiemy Państwu czym wyróżnia się nasze przedszkole, na tle pozostałych placówek. Akademia Małego Geniusza, to miejsce stworzone z pasji i miłości do dzieci. Praca z dziećmi jest czymś co daje nam radość i spełnienie. W naszym przedszkolu realizuje się wiele założeń, ważnych dla harmonijnego rozwoju dziecka. ?
✨ Neurodydaktyka, inaczej nauka o tym, jak uczy się i rozwija ludzki mózg. Opierając się na głównych założeniach neurodydaktyki stawiamy na dobrowolność, a nie przymus edukacyjny, pozwalamy dzieciom doświadczać świata wszystkimi zmysłami, unikamy ocen i rankingów oraz rywalizacji na rzecz współpracy,
✨ Pozytywna Dyscyplina, która wspiera maluchy w stawaniu się bardziej odpowiedzialnymi, zaradnymi, pewnymi siebie i empatycznymi dziećmi. Jest to skuteczna metoda wychowawcza oparta na wzajemnym szacunku i miłości, która nie uznaje kar i nagród.
?Oferujemy?
– opiekę nad dziećmi przez kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną od 6:30 do 17:30,
– zajęcia i zabawy z podstawy programowej,
– zajęcia z języka angielskiego,
– kreatywne zajęcia plastyczne,
– spotkania z ludźmi różnych zawodów,
– edukację przyrodnicza,
– zajęcia logorytmiczne,
– kodowanie na dywanie
– naukę gry na kolor Piano
– warsztaty podróżnicze
– programowanie z robotami Photon
– doświadczenia i eksperymenty,
– teatrzyki przyjezdne,
– imprezy okolicznościowe m.in. Andrzejki, Mikołajki, Pasowanie na Przedszkolaka, Jasełka, Dzień Rodziny
-warsztaty z kalendarza dni nietypowych np: Dzień Słońca, Dzień Pluszowego Misia
– własny plac zieleni
Zapraszamy na strone internetowa: www.akademiageniusza.pl
Więcej informacji pod nr tel 533 071 114
Akademia Małego Geniusza