Nasz zespół

Poznaj naszych opiekunów w oddziale Jasło

Paula Ostrowska-Baran

Dyrektor, założycielka Akademii Małego Geniusza, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem założycielką Akademii Małego Geniusza. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza oraz studia podyplomowe „Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”.

Czytaj więcej

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Uśmiech dziecka jest dla mnie najważniejszy, jest nagrodą i zwieńczeniem pracy pedagogicznej. Moim celem było stworzenie w Sanoku miejsca, w którym dzieci będą czuć się bezpiecznie, będą szczęśliwe, miejsca, gdzie każdy czuje się potrzebny, wartościowy, szanowany i akceptowany. Mam nadzieję, że mi się to udało.

Certfikaty:

  • kurs „Animator zabaw dla dzieci”
  • kurs wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży
  • III stopniowy kurs języka migowego dla pracowników służb społecznych,
  • szkolenie „Prowadzenie grup terapeutycznych i profilaktycznych”
  • szkolenie „Diagnoza i terapia rozwoju społeczno-emocjonalnego osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu”
  • uczestnictwo w konferencji „wychowania przedszkolnego Na dobry starty w przygotowaniach do szkoły – przygotowanie do nauki matematyki”
  • uczestnictwo w sesji naukowej „wychowania przedszkolnego Na dobry start w przygotowaniach do szkoły – wychowanie przez sztukę”.
  • szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • szkolenie nt. Profil psychoedukacyjny PEP-R. Diagnoza funkcionalna dziecka z zaburzeniami rozwoju
  • udział w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Studenckiej Konferencji Naukowej Szkolnictwo-Wyzwania Dydaktyczno-Wychowawcze z wystąpieniem Nauczyciel przedszkola jako osoba znacząca w procesie wychowania dziecka.

Nasz zespół to młodzi, pełni pasji i zaangażowania nauczyciele, wychowawcy, specjaliści, animatorzy, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci, zapewniają ciepłą i przyjazną atmosferę. Własną postawą, pasją inspirują, zachęcają dzieci do rozwijania swojego potencjału.

Adrianna Władyka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Z wykształcenia pedagog. Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę im Jana Grodka w Sanoku na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna.

Czytaj więcej

Wybrałam te studia ponieważ praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Od października rozpoczynam studia II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie 4-6 latków. Praca w Przedszkolu z dziećmi daje mi nie tylko możliwość ciągłego rozwoju, ale również niesamowitą satysfakcję.

Jolanta Świątek

Pedagog, Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia pierwszego stopnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna. Studia magisterskie o specjalności opiekuńczo – wychowawczej kontynuowałam na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Czytaj więcej

Mając świadomość trudnej sytuacji na rynku pracy w zawodzie nauczyciela, zdecydowałam się kształcić w tym kierunku z uwagi na ogromne zamiłowanie do dzieci. Praca w Akademii Małego Geniusza to dla mnie nie tylko szansa na zdobycie doświadczenia, które na początku drogi zawodowej jest niezwykle istotne, lecz również wielka radość na każdy dzień.

Anna Tomaszkiewicz

Pedagog, Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pedagog, pomoc wychowawcy. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Czytaj więcej

W najbliższej przyszłości chciałabym rozpocząć studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako pomoc wychowawcy.

Ewelina Maślak

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego, Nauczyciel Języka Angielskiego

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku : Pedagogika, specjalność – Edukacja Wczesnoszkolna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie
oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Czytaj więcej

Ukończyłam roczny kurs języka angielskiego z certyfikatem Cambridge w Wielkiej Brytanii. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi daje mi wiele przyjemności i satysfakcji a ich uśmiech jest najpiękniejszą nagrodą.