Ogólnopolski program „Dwujęzyczny Przedszkolak”


10 września 2021 Ogólnopolski program „Dwujęzyczny Przedszkolak”Drodzy Rodzice ❤
 
Z wielką radością informujemy że nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiego programu „Dwujęzyczny Przedszkolak”?
 

 

Dwujęzyczny Przedszkolak, to innowacyjne rozwiązanie w edukacji przedszkolnej. Wplata język angielski do codziennych czynności dziecka, które w sposób naturalny zapewnia mu równoległe poznawanie dwóch języków.
Program realizowany jest we wszystkich grupach naszego przedszkola i przewiduje prawie 1000 aktywności i zabaw w ciągu roku.
Jest to jedyny program w Polsce który ma tyle zajęć.
Codzienny kontakt naszych maluchów z językiem angielskim w przedszkolu sprawia, że dzieci nie czują lęku przed językiem obcym. W konsekwencji wzmacnia poczucie pewności siebie, satysfakcję z podejmowanych działań i chęć do osiągania kolejnych celów.
 
W tym roku udział w Programie dla naszych przedszkolaków jest opłacany w ramach czesnego ❤