Nasz zespół

Poznaj naszych opiekunów w oddziale Sanok

DSC02331

Paula Ostrowska-Baran

Dyrektor, założycielka Akademii Małego Geniusza, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem założycielką Akademii Małego Geniusza. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza oraz studia podyplomowe „Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna”.

Czytaj więcej

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Uśmiech dziecka jest dla mnie najważniejszy, jest nagrodą i zwieńczeniem pracy pedagogicznej. Moim celem było stworzenie w Sanoku miejsca, w którym dzieci będą czuć się bezpiecznie, będą szczęśliwe, miejsca, gdzie każdy czuje się potrzebny, wartościowy, szanowany i akceptowany. Mam nadzieję, że mi się to udało.

Certfikaty:

  • kurs „Animator zabaw dla dzieci”
  • kurs wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży
  • III stopniowy kurs języka migowego dla pracowników służb społecznych,
  • szkolenie „Prowadzenie grup terapeutycznych i profilaktycznych”
  • szkolenie „Diagnoza i terapia rozwoju społeczno-emocjonalnego osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu”
  • uczestnictwo w konferencji „wychowania przedszkolnego Na dobry starty w przygotowaniach do szkoły – przygotowanie do nauki matematyki”
  • uczestnictwo w sesji naukowej „wychowania przedszkolnego Na dobry start w przygotowaniach do szkoły – wychowanie przez sztukę”.
  • szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
  • szkolenie nt. Profil psychoedukacyjny PEP-R. Diagnoza funkcionalna dziecka z zaburzeniami rozwoju
  • udział w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Studenckiej Konferencji Naukowej Szkolnictwo-Wyzwania Dydaktyczno-Wychowawcze z wystąpieniem Nauczyciel przedszkola jako osoba znacząca w procesie wychowania dziecka.

Nasz zespół to młodzi, pełni pasji i zaangażowania nauczyciele, wychowawcy, specjaliści, animatorzy, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci, zapewniają ciepłą i przyjazną atmosferę. Własną postawą, pasją inspirują, zachęcają dzieci do rozwijania swojego potencjału.

Adrianna Władyka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Z wykształcenia pedagog. Ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę im Jana Grodka w Sanoku na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Edukacja Przedszkolna.

Czytaj więcej

Wybrałam te studia ponieważ praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. Od października rozpoczynam studia II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego w grupie 4-6 latków. Praca w Przedszkolu z dziećmi daje mi nie tylko możliwość ciągłego rozwoju, ale również niesamowitą satysfakcję.

Anna Tomaszkiewicz

Pedagog, Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pedagog, pomoc wychowawcy. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Czytaj więcej

W najbliższej przyszłości chciałabym rozpocząć studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako pomoc wychowawcy.

Ewelina Maślak

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego, Nauczyciel Języka Angielskiego

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku : Pedagogika, specjalność – Edukacja Wczesnoszkolna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie
oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo – Wychowawcza w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Czytaj więcej

Ukończyłam roczny kurs języka angielskiego z certyfikatem Cambridge w Wielkiej Brytanii. W Akademii Małego Geniusza pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca z dziećmi daje mi wiele przyjemności i satysfakcji a ich uśmiech jest najpiękniejszą nagrodą.